Apie mus

UAB „Pajūrio gerbūvis“ pagrindinis tikslas yra pasirūpinti Jus supančia aplinka. Ne paslaptis, kad visi mes siekiame gyventi gražiai ir kokybiškai sutvarkytoje aplinkoje. Gražiai sutvarkytas privačios valdos landšaftas ne tik traukia akį, bet taip pat tampa puikia erdve tinkančia maloniai ir aktyviai leisti laisvalaikį.

Jums siūlome platų paslaugų pasirinkimą. Padėsime Jums įgyvendinti pačias originaliausias idėjas ir netikėčiausius sprendimus. Patikėkite savo kiemą mums ir nenusivilsite. Siūlome drenažo ir lietaus sistemų įrengimo darbus, klojame trinkeles, statome tvoras bei sodiname žolynus. Tai yra svarbiausia darbai, kuriuos būtina atlikti, norint susikurti gražų kraštovaizdį aplink savo būstą.

Pagrindiniu tikslu laikome siekį kurti gražią ir tvarkingą aplinką. Mūsų klientai visuomet gali gauti geriausius patarimus apie tai, kaip planuoti valdos aplinką. Mes ne tik patarsime Jums kokie sprendimai labiausiai tinka Jūsų valdai, bet ir padėsime išsirinkti norimas medžiagas bei greitai ir kokybiškai atliksime būtinus darbus.

UAB „Pajūrio gerbūvis“ kolektyvą sudaro gabūs savo srities specialistai, galintys pasiūlyti tiek klasikinių tiek netikėtų sprendimų, tinkančių Jūsų aplinkai papuošti. Siūlome neatidėlioti Jūsų valdos tvarkymo darbų iki kitiems metams ir susikurti malonią aplinką jau dabar. UAB „Pajūrio gerbūvis“ komanda yra pasiruošusi padėti pagerinti Jūsų gyvenimo kokybę. Jei turite klausimų, maloniai kviečiame užsukti pas mus ir pasidalinti savo aplinkos vizijomis. Laukiame Jūsų.